Cantürk FM


Enis Yüzer Kimdir?

Enis Yüzer Kimdir?

Enis Yüzer Kimdir?

1982 yılında İstanbul Kadıköy’de dünyaya geldi. Eğitim hayatını İstanbul’da tamamlayan Enis YÜZER, Yeditepe Üniversitesi Bilgisayar bölümü mezunudur. Ayrıca İstanbul Üniversitesi Bilişim Y. Sistemleri bölümünde eğitim hayatını devam ettirmektedir. Bilişim alanında uzman olarak görevlerde bulunmuştur.

Müziğe ortaokul yıllarında şarkılar yazıp besteleyerek ve lise yıllarında klasik gitar çalarak başladı. Daha sonra özel şan dersleri aldı. 2004 yılından itibaren çeşitli mekanlarda sahne almaya başlayarak, hemen hemen her türden şarkılar yorumlayarak sahne çalışmalarına orkestra ve grubu ile devam etti. Gerek İstanbul, gerekse diğer illerde konser organizasyonları ve turnelere katıldı.

Bir dönem ulusal yayın yapan özel bir radyoda ‘Enis’le Akustik Yorum’ adlı kendi programını hazırlayıp sundu, yine o programda dinleyenlere gitarıyla canlı şarkılar seslendirdi.

Türkiye”nin sevilen sanatçılarından olan Ahmet Selçuk İlkan ile de bir dönem birlikte çalışıp, orkestrasında gitarist ve vokalistlik yaptı.

Şarkılarını kendi yazıp besteleyen Enis YÜZER, başka sanatçılarla da zaman zaman bu şarkılarını paylaşmayı tercih etmektedir. Burcu Güneş, İrem Derici, Burhan Tüzer gibi sevilen isimler, bunlardan bazılarıdır.

Müzik yolculuğundaki en büyük amacı; ürettiği şarkılarla dinleyenlerinin sevgisinde, başarılarıyla ise geleceği noktada kalıcı olabilmektir.

enis yuzer ayrilmayalim - Enis Yüzer Kimdir?

Sosyal Medyada Paylaşın
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
BİR YORUM YAZ