Cantürk FM


Çilem Duman Cantürk Fm Radyosunda

Çilem Duman Cantürk Fm Radyosunda

Değerli Sanatçı Çilem DUMAN 06 Haziran 2021 Pazar Saat 16.00’de Cantürk FM Radyosunda “Kayze İle Bomba Şarkılar ” programının canlı bağlantı konuğu oluyor. Bu keyifli sohbeti sakın kaçırmayın. @cilemduman @canturkfm  www.canturkfm.net  #cilemduman  #yaralikalbim  #yeni #şarkı #muzik #klip  #kayzebaris #bombasarkilar #radyolar #canlıbağlantı #sohbet

WhatsApp Image 2021 05 30 at 17.11.46 295x300 - Çilem Duman Cantürk Fm Radyosunda

Çilem Duman kimdir?

Çilem Duman yedi yaşından itibaren klasik piyano ve mandolin eğitimiyle müzik hayatına ilk adımı atmıştır. Müzik eğitiminde İzmir Işılay Saygın Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Flüt Bölümünden 1999 yılında mezun olmuştur. Sonrasında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği Şan Bölümünden dereceyle mezun olmuştur.

Profesyonel sahne çalışmalarına 1999 yılından itibaren lise sonrası başlamıştır. Birçok yaklaşık on üç lisanda eserler seslendiren müzisyen(İngilizce, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca, Rumca, Rusça, Boşnakça Makedonca Portekizce  Arnavutça vs. dillerde) Napoliten, Operatik, Jazz,Bati Pop, Türkçe Pop tarzlarında geniş bir repertuara sahiptir. Sahne aldığı birçok festival ve konserlerde özel teşekkür plaketleri alan müzisyen ayrıca birçok sosyal sorumluluk projesi konserlerinde ve projelerinde yer almaktadır.

Sanatçı 21Haziran 2014 tarihinde düzenlenen TRT Altın Anten Beste Yarışmasında Mine Mucur bestesi olan “Aşk Gitmez Benden” isimli eseri TRT Müzik ekranlarında yayımlanan canlı yayında yorumlamıştır. Müzisyen kimliğini her alanda yaşatan Çilem Duman Özel Acıbadem Anadolu Lise ‘sinde Müzik Öğretmeni olarak genç yetenekler yetiştirmektedir. Eğitim projelerinde de 2014 yılı Şubat Mart aylarında Avrupa Birligi Bakanlığı Comenius Projesi dahilinde eğitimci kimliğiyle ülkemizi temsil etmiş İtalya’da bulunmuştur. Ayrıca bir çok albüm  çalışmalarında Vokal Koçu Söz Yazarı Besteci kimliğiyle  yer almaktadır.

2014 Mart Ayı Söz Müzik Çilem Duman’a ait olan Ancak Rüyalarda Buluşuruz isimli eseri  TMC etiketiyle Sanatçı Zeliha Sunal tarafından yorumlanmıştır..30 Ocak 2015 tarihinde Sözü Müzik kendisine ait olan “Ne Demek Lazım” isimli ilk single çalışması sonrası  Çilem Duman devamında Sinerji Aklın Yolu  ve 2019 Ahmet Selçuk İlkan eseri Yıllar Affetmez ve 2021 Mart ayında söz ve bestesi kendisine ait olan Yaralı Kalbim şarkısını dinleyici ile buluşturmuştur.

2015 Bulgaristan Varna da düzenlenen Uluslararası Discovery Pop Müzik Festivalinde ülkemizi temsil etmiştir. Award For Most Universal Talent ödülünü kazanmıştır… Türkiye de de birçok ödül platformlarında En İyi Bayan Sesi Sanatçı ödüllerini alan Çilem Duman birçok Uluslararası projede ülkemizi temsil etmeye devam etmektedir.

Çilem Duman Türk Dünyası ülkelerinde yer aldığı projelerle ile ülkemizden tek sanatçı olarak temsil etmekte ve Türkçe konuşan ülkelerde yoğun bir dinleyici kitlesine sahiptir.

https://youtu.be/QGpe0Vna8KQ Çilem Duman 6 Haziran 2021 Cantürk FM Radyosunda

Sosyal Medyada Paylaşın
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ