Cantürk FM


Cemre Esel- Kayboldum Çoktan

Cemre Esel- Kayboldum Çoktan

Cemre Esel- Kayboldum Çoktan

Eskişehir doğumlu Cemre Esel aktif olarak lise yıllarında sahne almaya başladı. Eskişehir Liseler Arası Sanat Müziği Yarışması’nda üçüncü olduktan sonra Üniversite için İstanbul’a gelen sanatçı 2017 yılında Haliç Üniversitesi Türk Müziği Konservatuarından mezun oldu.

Söz-müzik kendisine ait olan “Kayboldum Çoktan” parçası ile kariyerinin ilk teklisini çıkartan Cemre Esel, gelecek çalışmalarını da çok yakında sevenleri ile buluşturmaya hazırlanıyor. Aranje ve Mix-Mastering’i Burak Bedirli’ye ait olan parçanın kendisine şans ve bol dinlenme getirmesini diliyoruz!

Sanatçı Özgeçmişi:

08.02.1995 Eskişehir doğumlu Cemre Esel 2013 yılında Haliç Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarında öğrenim görürken enstrümanını kanun olarak belirledi. Esas tutkusu şarkı söylemek olan sanatçı kendi bestelerini ve şarkı sözlerini yazmaya başladı. Okul döneminden sonra Emre Yücelen, Can Bora Genç, Aylin Taşar gibi seçkin eğitmenler eşliğinde şan eğitimine devam etti. Endless Art Taksim, Bee Live, Aksi gibi mekanlarda sahne aldı. Müzik kariyerinin yanı sıra @Olayyerisanat youtube kanalından “3artı1” konsepti ile konuklu ve oyunlu bir talk show programı yapmaya devam ediyor , 24 Eylül 2021 tarihinde kariyerinin ilk parçası, sözü ve müziği kendisine ait “Kayboldum Çoktan” ile dinleyici ile buluştu.

28 Eylül 2021 itibariyle de Cantürk Fm Radyomuzda yayınlanmaktadır.

 

Sosyal Medyada Paylaşın
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ