* CANTÜRK FM RADYO YÖNETİMİ: Türkçe Müziğin En iyileri Bu Adreste.Bizi Dinlemeye Devam Edin    
Hakkımızda
Hakkımızda

1 Ekim 2007 de yayın hayatına başlayan Cantürk FM kurulduğu tarihten itibaren kendi tarzındaki en iyi radyolar arasında olmaya devam etmektedir. Kaliteli yayın anlayışını benimseyen radyomuz deneyimli yayıncıları ile 24 saat kesintisiz dinlenme imkânı sunuyor. Türkçe Pop, Slow, fantezi, arabesk dalında yayın yapmakta radyomuzda en güncel, en sevilen aşk şarkıları, unutulmayan klasikleşmiş eserleri dinleyicilerle buluşmaktadır. Cantürk FM her geçen gün kendini biraz daha geliştirip, çıtasını biraz daha yukarı çekerek, şu an olduğu gibi gelecekte de en iyi olmaya devam edecektir. Bizi dinlediğiniz ve kulak verdiğiniz için teşekkür ederiz.

Misyonumuz

Dünya üzerinde büyük bir döneme ışık tutan radyonun halen en iyi iletişim aracı olması, insan yaşamındaki yerinin korunması, Türkçe'yi daha anlaşılır ve düzgün kullanması gerekliliği ile müzik ile insanlara ulaşmak, radyomuzu her kesimden insanlarımıza ve İnternet üzerinden tüm dünyaya ulaştırmaktır.

Vizyonumuz

Cantürk FM, müziği çağımızın bir parçası olarak düşünmekte, toplum için çok önemli olduğunu bilmektedir. Bu nedenle müziği; sanat, sanat müziğini; bizim kültürümüzün sesi, halk ve arabesk müziğini bizim toprağımızın rengi ve kokusu diğer türleri ise gençlerimizin ilgi alanları olarak algılamakta ve önemsemektedir. Ancak müziğin her türünde ve sanatçılarda seçici davranmaktadır.
Bize Ulasin

Adres : Ödemiş/İZMİR

Mail : canturkfm@hotmail.com.tr

Duyuru